ekipa_dulux_professional_1
ekipa_dulux_professional_1

Dołącz do Ekipy Dulux Professional i zyskaj...

ekipa_testowanie_produktow

Testy produktów Dulux Professional

Zależy nam na Twojej opinii, dlatego będziemy przesyłać Ci bezpłatne próbki naszych produktów, abyś mógł je przetestować. Po testach będziesz mógł wyrazić swoją opinie o produktach w ankiecie, którą do Ciebie prześlemy.

Pamiętaj, abyś przy zakładaniu konta zaznaczył niezbędną zgodę na wysyłkę produktów oraz zapoznał się z Regulaminem.

ekipa_porady

Nielimitowany dostęp do porad biznesowych

Przygotowaliśmy dla Ciebie porady, które podpowiedzą Ci, jak rozwinąć swój biznes i efektywnie współpracować z Klientami, aby uzyskać przewagę na konkurencyjnym rynku. 

Dołącz już dziś do Ekipy Dulux Professional i ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich materiałów na naszej stronie.

ekipa_aplikacja_2

Bezpłatna aplikacja Dulux Professional Expert

Skorzystaj z naszej nowej aplikacji Dulux Professional Expert. Szukaj produktów, zlokalizuj sklepy, obliczaj zużycie farby łatwo, szybko i wygodnie! Swobodnie zarządzaj wszystkimi projektami w jednym miejscu.  

Pobierz aplikację Dulux Professional Expert już dziś i przekonaj się, jakie to proste!

ekipa_color_sensor

Color Sensor – innowacyjne urządzenie do dopasowania koloru

Color Sensor to innowacyjne na polskim rynku urządzenie. Dzięki niemu zeskanujesz dowolną powierzchnię, a następnie dobierzesz odcień z palety kolorów w kilka sekund. To idealne narzędzie pracy dla profesjonalnych malarzy, architektów i projektantów wnętrz.

Kup teraz urządzenie Color Sensor w atrakcyjnej cenie!

ekipa_szkolenia

Udział w darmowych szkoleniach

Bycie Profesjonalistą oznacza ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Jeżeli zależy Ci na zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, załóż konto i wyraź zgodę na komunikację marketingową. W zamian otrzymasz od nas informacje o bezpłatnych szkoleniach Dulux Professional.