APLIKACJA DULUX PROFESSIONAL EXPERT

ASYSTENT KAŻDEGO TWOJEGO PROJEKTU

Dobierz kolory i produkty do każdego zadania oraz efektywnie zarządzaj projektami. Dzięki aplikacji Dulux Professional Expert sprawdzisz, jak wybrane kolory będą się prezentowały na ścianie u Twojego Klienta. Przekonaj się, jakie to proste!

Pobierz aplikację DULUX PROFESSIONAL EXPERT

Pobierz darmową aplikację Dulux Professional Expert – przeglądaj palety kolorów, wizualizuj kolory na ścianach i skutecznie zarządzaj projektami. Wszystkie zlecenia Twoich klientów masz zapisane w jednym miejscu!

Aplikacja_Dulux_Professional_Expert_2
DXP_Expert_kolory_produkty_2

DOBIERZ KOLORY I PRODUKTY

Dowiedz się więcej o farbach Dulux Professional i dobierz produkt do zadania. Przeglądaj kolory i sprawdź rekomendowane zestawienia.

ZARZĄDZAJ PROJEKTAMI

Twórz foldery dla Twoich projektów i przechowuj w nich kolory, produkty, zdjęcia oraz notatki. Bądź zawsze na bieżąco! Stwórz portfolio swoich projektów i zaprezentuj je Klientowi w profesjonalny sposób!

DXP_Expert_projekty_2
DXP_Expert_kalkulator_farby_1

OBLICZ POTRZEBNĄ ILOŚĆ FARBY

Wprowadź powierzchnię i wybierz farbę oraz kolor, a natychmiast otrzymasz informację o potrzebnej ilości farby, w rozbiciu na dostępne opakowania wybranego produktu.

ZWIZUALIZUJ KOLOR NA ŚCIANIE

Uruchom aplikację, skieruj aparat Twojego smartfona na ścianę, wybierz kolor i pokaż Klientowi, jak może wyglądać pomieszczenie w wybranym przez niego kolorze!

DXP_Expert_visualizer_2
DXP_Expert_inspiracje_porady

KORZYSTAJ Z INSPIRACJI I PORAD

Przeglądaj zdjęcia, inspiracje i informacje o trendach kolorystycznych oraz paletach kolorów. Sprawdź jak video porady mogą pomóc Ci w codziennej pracy.

DOBIERAJ KOLORY

Użyj Color Sensora do pomiaru koloru z dowolnego płaskiego przedmiotu – aplikacja wskaże Ci najbliższy odcień z palety Dulux Professional!

DXP_COLOR_SENSOR_2

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą infolinią: 800 154 075 lub napisz na infolinia@akzonobel.com

(Infolinia czynna poniedziałek—piątek w godz. 8:00—16:00)